METATRADER 4 İNDiKATÖRLERİ

Comboları | Scriptleri | Robotları

HIZ KAZANACAKSINIZ!

♦  MetaTrader 4 (MT4) İndikatörleri, Comboları, Scriptleri ve Robotları ile analizlerinizde ve işlemlerinizde hız kazanacak.

♦  Ailenize, sevdiklerinize ve işinize daha çok vakit ayıracak.

♦  Birçok yazılımımızda bulunan MyAssistant özelliği ile bilgisayarınızın başında oturmadan, tüm bildirimleri ve sinyalleri Telegramınıza ekran görüntüsü ile alacaksınız.

METATRADER 4 İNDİKATÖRLERİ

Harmonik formasyonlarını otomatik çizen, Harmonik Formasyonları aktif olduğunda alarm veren ve Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Harmonik formasyonları indikatörü.

Trend yönüne göre mumları yeşile, kırımızıya ve sarıya boyayan, Trend değiştiğinde alarm veren ve Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Trend (Mum) indikatörü.

Destek ve Direnç kanallarını, Destek-Direnç dönüşümlerini çizen, Destek veya Direnç kanalı kırıldığında veya test edildiğinde alarm veren ve Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Destek Direnç indikatörü.

Grafik üzerinde dalgaları trendin yönüne göre Kırmızı veya Yeşil çizen, Trend döndüğünde alarm veren ve Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 (MT4) Trend (Dalga) indikatörü.

AB=CD formasyonlarını otomatik çizen ve AB=CD formasyonu aktif olduğunda alarm veren ve Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) AB=CD formasyonları indikatörü.

Fibonacci Retracement, Extension ve Inversion seviyelerini otomatik çizen, seviyelere ulaşıldığında alarm veren ve Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Fibonacci Expansion ve Projection indikatörü.

Fibonacci Expansion ve Projection seviyelerini otomatik çizen, seviyelere ulaşıldığında alarm veren ve Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Fibonacci Expansion ve Projection indikatörü.

Aşırı alım ve aşırı satım bölgelerine geldiğinde alarm veren ve Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 Aşırı Alım ve Aşırı Satım indikatörü.

Gün içi Haberleri ve Verileri takip edebileceğiniz, veri zamanı öncesi( 1dk-5dk) size uyarı veren, bilgisayar başında olmadığınızda Telegram’ınıza ekran görüntüsü göndererek bilgi veren MetaTrader 4 Haber & Veri İndikatörü.

MetaTrader 4 İndikatörlerinden RSI indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 RSI indikatörü.

Açık işleminizin karda ise yeşil, zararda ise kırmızı ile, Pips cinsinden ve Para birimi cinsinden gösteren ve belirlediğiniz kar/zarar oranına ulaştığında uyarı veren, bilgisayar başında olmadığınızda Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen  MetaTrader 4 Kar/Zarar indikatörü.

MetaTrader 4 İndikatörlerinden MACD indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 MACD indikatörü.

TÜM YAZILIMLAR TEK BİR LİSANSTA
Bir lisans ile tüm FxCanlı MetaTrader 4 İndikatölerini, Combolarını, Scriptlerini ve Robotlarını kullanabilsiniz.

MetaTrader 4 İndikatörlerinden ALLIGATOR indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 ALLIGATOR indikatörü.

MetaTrader 4 İndikatörlerinden Awesome Oscillator indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 Awesome Oscillator indikatörü.

MetaTrader 4 İndikatörlerinden Heiken Ashi indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 Heiken Ashi indikatörü.

MetaTrader 4 İndikatörlerinden Ichimoku indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 Ichimoku indikatörü.

Paketlerimizde üyeliğiniz süresince mevcut ve yeni çıkacak tüm MetaTrader 4 İndikatölerinden, Combolarından, Scriptlerinden, Robotlarından ve güncellemelerden ÜCRETSİZ yararlanabilirsiniz.

MetaTrader 4 İndikatörlerinden ADX indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 ADX indikatörü.

MetaTrader 4 İndikatörlerinden CCI indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 CCI indikatörü.

Birçok Wave ve Elliott yatırımcısının kullandığı MACD 4C indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 MACD 4C indikatörü.

MetaTrader 4 İndikatörlerinden Bollinger Bands indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 Bollinger Bands indikatörü.

KAMPANYAYI KAÇIRMA !!!
Tüm MetaTrader 4 (MT4) yazılımlarından ve güncellemelerinden ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ yararlanabilirsiniz.

MetaTrader 4′ ün Moving Average indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 Moving Average indikatörü.

MetaTrader 4′ ün MOMENTUM indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 MOMENTUM indikatörü.

MetaTrader 4′ ün Parabolic Sar indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 Parabolic Sar indikatörü.

Paritenin adını ve hangi zaman diliminde olduğunu gösteren, işleminiz karda ise bunu yeşil, zararda ise kırmızı ve açık işlem yok ise mavi ile renklendiren MetaTrader 4 Parite ve Zaman Dilimi İndikatörü.

Paritenin spread değerini gösteren, işleminiz karda ise bunu yeşil, zararda ise kırmızı ve açık işlem yok ise mavi ile renklendiren MetaTrader 4 Spread İndikatörü.

MetaTrader 4′ ün STOCHASTIC indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 STOCHASTIC indikatörü.

Birçok Wave ve Elliott yatırımcısının kullandığı WAVE indikatörüne alarm özelliği eklenmiş ve alarm gerçekleştiğinde Telegram’ınıza ekran görüntüsü gönderen MetaTrader 4 WAVE indikatörü.

Paritenin adını ve hangi zaman diliminde olduğunu Grafiğin üzerinde gölge şeklinde gösteren MetaTrader 4 Filigran İndikatörü.

METATRADER 4 COMBOLARI

MetaTrader 4 AB=CD İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde AB=CD formasyonu aktif olduğunda, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) AB=CD formasyonları indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Fibonacci Exp & Prj İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde fiyat Fibonacci Exp & Prj seviyesine geldiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Fibonacci Exp & Prj indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Fibonacci Ret & Ext & Inv İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde fiyat Fibonacci Ret & Ext & Inv seviyesine geldiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Fibonacci Ret & Ext & Inv indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 RSI İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde RSI indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) RSI indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Awesome Oscillator İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde Awesome Oscillator indikatörü alarm ürettiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Awesome Oscillator indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Stochastic İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde Stochastic indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Stochastic İndikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Bollinger Bands İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde Bollinger Bands indikatörü alarm ürettiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Bollinger Bands indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 CCI İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde CCI indikatörü alarm ürettiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) CCI indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Heiken Ashi İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde Heiken Ashi indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Heiken Ashi İndikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Ichimoku İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde Ichimoku indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Ichimoku İndikatörü Combosu.

Wave ve Elliott analistleri tarafından çok kullanılan, MACD 4C İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde MACD 4C indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) MACD 4C İndikatörü Combosu.

MetaTrader 4 MACD indikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde MACD indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) MACD indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Alligator İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde Alligator indikatörü alarm ürettiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Alligator indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Momentum indikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde Momentum indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Momentum indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Moving Average indikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde Moving Average indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Moving Average indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 Parabolic Sar indikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde Parabolic Sar indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) Parabolic Sar indikatörü Combosu.

MetaTrader 4 ADX İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde ADX indikatörü alarm ürettiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 (Mt4) ADX indikatörü Combosu.

Wave ve Elliott analistleri tarafından çok kullanılan, WAVE İndikatörünü tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerinde takip etmenize yarayan,  herhangi bir zaman diliminde WAVE indikatörü bildirim verdiğinde, Telegram’ınıza ekran görüntüsünü gönderen MetaTrader 4 WAVE İndikatörü Combosu.

Tek bir grafik üzerinden, istediğiniz tüm zaman dilimlerini takip etmenize yarayan MetaTrader 4 (Mt4) Zaman Dilimi Combosu.

METATRADER 4 SCRIPTLERİ

Tek tuşla açık olan tüm grafiklerinizin şablonlarını istediğiniz şablona değiştiren MetaTrader 4 Scriptidir.

Tek tuşla açık olan işleminizin yarısını kapatıp ve stopu işlem seviyesine çeken MetaTrader 4 Scriptidir.

Tek tuşla açık olan tüm grafiklerinizin zaman dilimlerini istediğiniz zaman dilimine değiştiren MetaTrader 4 Scriptidir.

Tek tuşla açmış olduğunuz işlemin;
Ekran görüntüsü, hedef ve stop seviyesi ile birlikte Telegram kanalınızda veya grubunuzda paylaşan MetaTrader 4 Scriptidir.

Tek tuşla açmış olduğunuz işlemin;
Ekran görüntüsü, hedef ve stop seviyesi ile birlikte Twitter’ınızda paylaşan MetaTrader 4 Scriptidir.

METATRADER 4 ROBOTLARI

Yukarıdaki birçok yazılımla birlikte çalışan MyAssistant, yazılımlar bildirim verdiğinde, Ekran görüntüsü alarak sizin Telegramınıza gönderir.

Karda olan bir işleminiz var ve siz yeni işlem açıyorsunuz. Sıfır Zarar robotu Stopunuzu iki işlemde kapandığında zarar etmeyecek şekilde ayarlar.

Otomatik kapatma robotu, açık olan işlemlerinizde toplam karınız/zararınız belli bir seviyeye ulaştığında veya istediğiniz bir gün/saatte tüm işlemlerinizin otomatik kapanmasını sağlar

Sembol değiştir robotu, tüm açık grafiklerinizi veya tek bir grafiği, belli bir saniye aralıklarla başka paritelere değiştirir

LİSANS ÜCRETLERİ

Yıllık Lisans da %50 İNDİRİM FIRSATI için
SON 7 GÜN !!!

ÜCRETSİZ DENE

(7 Gün)
  YILLIK

  498$ 249$
  • Tüm MetaTrader 4 İndikatörleri
  • Tüm MetaTrader 4 Scriptleri
  • Tüm MetaTrader 4 Comboları
  • Tüm MetaTrader 4 Robotları
  • Yeni Çıkacak Tüm Mt4 Yazılımları

  Bilgilendirme

  • Lisansınız devam ettiği sürece, hazır olan ve yeni çıkacak tüm MetaTrader 4 (MT4) yazılımlarından ve güncellemelerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
  • Yazılımları max 3 bilgisayara yükleyebilir, aynı anda evinizde veya ofisinizde, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.
  • Satın almalarda lisans sadece bir MetaTrader 4 (MT4) hesap numarasına tanımlanmaktadır.
  • Lisansınıza kayıtlı olan MetaTrader 4 (MT4) hesap numarasını iletişime geçerek güncelleye bilirsiniz. (Güncelleme 1-5 gün içinde ücretsiz yapılmaktadır)
  • Yazılımlar bireysel kullanım içindir, aksi tespit edildiğinde lisansınız iptal olacak ve tarafınıza geri ödeme yapılmayacaktır.
  27 Comments
  1. Harun Hazinedar 15/01/2021 at 10:28 Cevapla

   Yeni indikatörlerin alarm verebilme özelliğinin olması bariz bir avantaj sağlamış. Ayrıca Harmonic Sniper, destek direnç ve Trend indikatörlerin çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Ve en önemlisi kasma problemi hiç yok, paritelerin hepsini açıp rahatlıkla indikatörleri yükleyebiliyorum. Emeğinize sağlık.

   • Harun bey yorumunuz için çok teşekkür ederiz, yeni yazılımlarımız için çalışmaya devam ediyoruz. Başarılar dileriz

  2. Murat Yıldırım 15/01/2021 at 10:29 Cevapla

   Hocam bu indikatörlerler win tabanlı tabletlerde çalışır mı. Çalışır ise kadar mı

   • Murat bey merhaba, Windows tabanlı tabletlerde, dışarıdan indikatör yüklenebiliyor ise, bizim yazılımlarımızı da çalıştırabilirsiniz.
    Başarılar dileriz

  3. Hocam merhabalar;

   Bu indikatörler süresiz ücretsiz mi yoksa 7 günden sonra ücretli mi oluyor?

   • Ömer bey merhaba,

    İndikatörlerimiz tüm aracı kurumlarda, gerçek veya demo hesap ile 7 gün ücretsiz kullanabilirsiniz.
    Saygılarımızla

  4. Hocam çoğumuz çalışan insanlarız her zaman pc başında olamıyoruz MOBİL uygulamalar daha çok sıklıkla kullandığımız araçlar bunun için bir çalışmanız olurmu çünkü çok güzel hizmetler sunuyorsunuz mobil uygulaması olmasa çok güzel olacak ilginiz ve emeğiniz için teşekkür ederim saygılarımla

   • Oktay bey merhaba,
    Evet çok haklısınız, yatırımcıların çoğu cep telefonundan piyasaları takip ediyor, fakat şöyle bir durum var ki;
    Cep telefonunda MetaTrader’a dışarıdan hiçbir yazılım yüklenemiyor.
    Bizde yatırımcıların yazılımlarımızdan yararlanmaları için, cep telefonuna bildirim gönderme özelliği ekledik, böylece istediğiniz yazılımda, istediğiniz parite ve zaman dilimi için cep telefonunuza bildirim alabilirsiniz.
    Başarılar dileriz

  5. meta trader 5 olmuyormu

   • Gökhan bey merhaba,

    Şuan için sadece MetaTrader 4 de yazılım geliştiriyoruz, bir sonraki projelerimizde MetaTrader 5 için de çalışmalara başlayacağız. Başarılar dileriz

  6. Tradingview de kullanma sansimiz varmı yada olacakmı cevap verirseniz sevinirim saygilar

   • Merhaba TradingView de sadece Trend İndikatörü var şuan için, ileride TradingView için de çalışmalarımız olacak

  7. tradingview için de bir çalışmanız olacak mı hocam iyi çalışmalar

   • Merhaba TradingView de sadece Trend İndikatörü var şuan için, ileride TradingView için de çalışmalarımız olacak

  8. Bu indikatörleri matriks te kullanabiliyor muyuz acaba ?

  9. DEnemeniz kabul edilmiştir

  10. hocam merhaba indikatörleri treadingwiev de kullanabiliyor muyuz

  11. her zamanki gibi şahane işler çıkarmışsınız hocam. Ancak benim asıl beklediğim EA lar. yani robotlar. o konudada çok iyi işler çıkaracağınıza şüphem yok. beklemedeyim robotlar konusunda

   • Emre bey çok teşekkürler değerli yorumunuz için, İndikatör projemiz bittikten sonra, sıra robot projesine gelecek 🙂

    Saygılarımızla

  12. emeğinize sağlık hocam çok başarılı kullanmasını bilene

  13. hocam emeğine sağlık birde algo trede işine el atsan hocam senin gibi bir üstada yıkışır devir algo devri sürekli pc başında olamıyoruz iyi çalışmalar

   • Merhaba önümüzdeki yıllar için algo trade planlaması da yapılmaktadır. Başarılı ve sağlıklı günler dileriz

  14. Merhaba sayin umut hocam android ile uyumlu indikatorler nezaman cikacak biz calisanlar icin gunun 4saati pc basinda olabiliyoruz ve tum islemlerimizi cep telefonu ile yapiyoruz siz bunuda yaparsiniz size guveniyorum hocam

   • Merhaba Kamil bey,
    Android uyumlu indikatör derken, Tradingview indikatörlerimizden bahsediyorsanız, şuan onlara başladık ve bugün itibari ile 2 tane indikatörümüz hazır. Web sitemizdeki menülerden görebilirsiniz.
    Fakat MetaTrader 4’ü kast ediyorsanız, maalesef MetaTrader 4 e hiçbir şekilde, mobilde indikatör yüklenemez. Sadece MetaTrader4 mobilin, size sunmuş olduğu indikatörleri kullanabilirsiniz.
    MetaTrader 4 için indikatörlerimizde MyAssistant özelliğini kullandınız mı?
    Belki aradığınız o olabilir.

  Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   FX Canlı
   YouTube Kanalıma Abone Ol, Ücretsiz Videoları Kaçırma!
   Abone Ol
   Ücretsiz Videoları Kaçırma!
   ABONE OL
   İletişime Geç
   1
   Merhaba,
   Tüm MetaTrader 4 yazılımlarını ücretsiz kullanmak ister misiniz?